Світлодіодна стрічка COB-320-IP20-NW-8-24 RM0801EC-J-L-V1 4000K CRI90
Вопросы0
Распродано
Производитель: RISHANG
Модель: SV21339
Артикул: SV21339
Індекс CRI:CRI 90
БухСиноним:COB-320-IP20 RM0801EC-J-L-V1 CRI90 (бух.)
ДатаИзмененияКартинок:2024-12-30T14
Колір (світіння):4000K
Гарантия на товар 12 месяцев
Описание
Основні переваги стрічки - 320 COB діодів, живлення 24В, світловий потік 900 лм/метр, вельми демократична вартість на цю серію від Rishang. CRI90+
Характеристики
Основные характеристики
40
Індекс CRI
CRI 90
БухСиноним
ДатаИзмененияКартинок
2024-12-30T14
Колір (світіння)
4000K
НайближДатаНадход
НайближКількНадход
Напруга живлення, V
24V
Потужність споживання, W
10
сайт_ЗнижкиЗаборонені
Нет
сайт_Новинка
Нет
сайт_СпецПропозиція
сайт_ТопПродажів
Світловий потік, Lm
900
Ступінь захисту стрічки
IP20
Термін гарантії
3 роки
Тип світлодіодів
COB
Бренд
RISHANG
Кількість світлодіодів
320 шт.м. COB
Ширина
8 mm