Світлодіодна стрічка COB-320-IP20-WW-8-24 RM0801EC-J-L-V1 3000K CRI90
Вопросы0
Распродано
Производитель: RISHANG
Модель: SV21338
Артикул: SV21338
Індекс CRI:CRI 90
БухСиноним:COB-320-IP20 RM0801EC-J-L-V1 CRI90 (бух.)
ДатаИзмененияКартинок:2024-12-30T14
Колір (світіння):3000K
Гарантия на товар 12 месяцев
Описание
Основні переваги стрічки - 320 COB діодів, живлення 24В, світловий потік 850 лм/метр, дуже демократична ціна на цю серію від Rishang. CRI90+
Характеристики
Основные характеристики
35
БухСиноним
ДатаИзмененияКартинок
2024-12-30T14
Колір (світіння)
3000K
НайближДатаНадход
НайближКількНадход
Напруга живлення, V
24V
Світловий потік, Lm
850
Кількість світлодіодів
320 шт.м. COB
Ширина
8 mm