Світлодіодна стрічка COB-600-IP20-NW-8-24 RM0829EC-A-L 5000K CRI90
Вопросы0
Распродано
Производитель: RISHANG
Модель: SV21308
Артикул: SV21308
Індекс CRI:CRI 90
БухСиноним:COB-600-IP20 RM0829EC-A-L (бух.)
ДатаИзмененияКартинок:2025-02-12T15
Колір (світіння):5000K
Гарантия на товар 12 месяцев
Описание
Якісна світлодіодна стрічка від Rishang. 600 діодів на 1 метр гарантує рівномірний засвіт будь-якого розсіювача. Можливість відрізу по 1см при 24 вольтах напруги. Потужність 10Вт/м.
Характеристики
Основные характеристики
08
БухСиноним
ДатаИзмененияКартинок
2025-02-12T15
Колір (світіння)
5000K
Напруга живлення, V
24V
сайт_Новинка
Да
Кількість світлодіодів
600 шт.м. COB
Ширина
8 mm