Світлодіодна стрічка 2835-120-IP20-NW-8-24 RL08C0TC-4 4000K CRI90 (10м н.у.)
Питання0
Закінчився
Виробник: RISHANG
Модель: SV20283
Артикул: SV20283
Індекс CRI:CRI 90
БухСиноним:2835-120-IP20 CRI80 RL08C0TC-4 (бух.)
ДатаИзмененияКартинок:2024-03-22T13
КоефОдВим:10
Гарантія на товар 12 місяців
Опис
Світлодіодна стрічка серії RL зроблена на платі довжиню 10м без спайок - тобто це суцільна підложка без спаяних стиків. Якісний скотч 3M дозволяє без зайвих зусиль приклеїти стрічку до поверхні профілю. Індекс кольоропередачі CRI>90 - це стандарт на сьогодняшній день. Потужність на 1м при підключенні з однієї второни - 9Вт на 5м - 44Вт, на 10м - 71Вт.
Характеристики
Основні характеристики
23
Індекс CRI
CRI 90
БухСиноним
ДатаИзмененияКартинок
2024-03-22T13
КоефОдВим
10
Колір (світіння)
4000K
НайближДатаНадход
НайближКількНадход
Напруга живлення, V
24V
Потужність споживання, W
9
сайт_ЗнижкиЗаборонені
Нет
сайт_Новинка
Нет
сайт_СпецПропозиція
сайт_ТопПродажів
Світловий потік, Lm
810
Ступінь захисту стрічки
IP20
Термін гарантії
3 роки
Тип світлодіодів
Бренд
RISHANG
Кількість світлодіодів
120 шт.\м.
Ширина
8 mm