Світлодіодна стрічка 2835-120-IP20-WW-8-24 RL08C0TC-4 3000K CRI90 (10м н.у.)
Питання0
Закінчився
Виробник: RISHANG
Модель: SV20282
Артикул: SV20282
Індекс CRI:CRI 90
БухСиноним:2835-120-IP20 CRI80 RL08C0TC-4 (бух.)
ДатаИзмененияКартинок:2024-03-22T13
КоефОдВим:10
Гарантія на товар 12 місяців
Опис
Індекс кольоропередачі CRI>90 - це стандарт на сьогодняшній день.
Потужність на 1м при підключенні з однієї сторони - 9Вт на 5м - 44Вт, на 10м - 71Вт.
Характеристики
Основні характеристики
17
БухСиноним
ДатаИзмененияКартинок
2024-03-22T13
КоефОдВим
10
Колір (світіння)
3000K
Напруга живлення, V
24V
Потужність споживання, W
9
Світловий потік, Lm
765
Ступінь захисту стрічки
IP20
Кількість світлодіодів
120 шт.\м.
Ширина
8 mm