Світлодіодна стрічка 2835-120-IP65-WW-8-24 RV68C0TC-A 1800K
Питання0
Закінчився
Виробник: RISHANG
Модель: SV21330
Артикул: SV21330
Індекс CRI:CRI 80
БухСиноним:2835-120-IP65 RV68C0TC-A (бух.)
ДатаИзмененияКартинок:2024-12-13T12
Колір (світіння):1800K
Гарантія на товар 12 місяців
Опис
Стрічка RV серії високої якості в силіконі, залитому зверху, плата зі зворотньої сторони відкрита, під скотчем. Силікон із захистом від ультрафіолету. Ширина стрічки 8мм, ширина стрічки з урахуванням силікону - 10мм.
Характеристики
Основні характеристики
05
Індекс CRI
CRI 80
БухСиноним
ДатаИзмененияКартинок
2024-12-13T12
Колір (світіння)
1800K
НайближДатаНадход
НайближКількНадход
600
Напруга живлення, V
24V
Потужність споживання, W
9.6
сайт_Новинка
Да
Світловий потік, Lm
630
Ступінь захисту стрічки
IP65 silicone з захистом від UV
Кількість світлодіодів
120 шт.\м.
Ширина
10 mm