Світлодіодна стрічка 2835-180-IP20-NW-8-24 RL08J0TC-A-2 4000K CRI90 (10м н.у.)
Питання0
Закінчився
Виробник: RISHANG
Модель: SV20287
Артикул: SV20287
Індекс CRI:CRI 90
БухСиноним:2835-180-IP20 CRI80 RL08J0TC-A-2 (бух.)
ДатаИзмененияКартинок:2024-03-22T13
КоефОдВим:10
Гарантія на товар 12 місяців
Опис
Світлодіодна стрічка серії RL зроблена на платі довжиню 10м без спайок - тобто це суцільна підложка без спаяних стиків. Якісний скотч 3M дозволяє без зайвих зусиль приклеїти стрічку до поверхні профілю. 180 діодів на 1м дозволяють дуже гарно засвітит поверхню профіля. Індекс кольоропередачі CRI>90 - це стандарт на сьогодняшній день. Потужність на 1м при підключенні з однієї сторони - 12Вт на 5м - 54Вт, на 10м - 86Вт.
Характеристики
Основні характеристики
23
БухСиноним
ДатаИзмененияКартинок
2024-03-22T13
КоефОдВим
10
Колір (світіння)
4000K
НайближДатаНадход
НайближКількНадход
Напруга живлення, V
24V
Ступінь захисту стрічки
IP20
Кількість світлодіодів
180 шт.м.
Ширина
8 mm