Світлодіодна стрічка 5050-84-IP68-RGB/WW-15-24 RDAD84AC-A 2700K
Питання0
Закінчився
Виробник: RISHANG
Модель: SV20666
Артикул: SV20666
Індекс CRI:CRI 80
БухСиноним:5050-84-IP68 RDAD84AC-A (бух.)
ДатаИзмененияКартинок:2024-06-03T15
КоефОдВим:5
Гарантія на товар 12 місяців
Опис
Споживання 1м. стрічки: RGB: 15Вт/м, Білий 2700: 6 Вт/м
Характеристики
Основні характеристики
30
Індекс CRI
CRI 80
БухСиноним
5050-84-IP68 RDAD84AC-A (бух.)
ДатаИзмененияКартинок
2024-06-03T15
КоефОдВим
5
Колір (світіння)
RGB+2700K
Напруга живлення, V
24V
Потужність споживання, W
21
сайт_ЗнижкиЗаборонені
Нет
сайт_Новинка
Нет
сайт_СпецПропозиція
сайт_ТопПродажів
Світловий потік, Lm
Ступінь захисту стрічки
IP68
Термін гарантії
3 роки
Тип світлодіодів
Бренд
RISHANG
Кількість світлодіодів
84 шт.\м.
Ширина
15 mm