Світлодіодна стрічка COB-320-IP20-NW-8-12 RM0801EA-A 5000K CRI90
Питання0
Закінчився
Виробник: RISHANG
Модель: SV20490
Артикул: SV20490
Індекс CRI:CRI 90
БухСиноним:COB-320-IP20 RM0801EA-A CRI90 (бух.)
ДатаИзмененияКартинок:2024-06-03T15
КоефОдВим:5
Гарантія на товар 12 місяців
Опис
Основні переваги стрічки – 320 COB діодів, живлення 12В, світловий потік 900 лм/метр, вельми демократична вартість на цю серію від Rishang. CRI90+
Характеристики
Основні характеристики
25
Індекс CRI
CRI 90
БухСиноним
ДатаИзмененияКартинок
2024-06-03T15
КоефОдВим
5
Колір (світіння)
5000K
Напруга живлення, V
12V
Потужність споживання, W
10
сайт_ЗнижкиЗаборонені
Нет
сайт_Новинка
Нет
сайт_СпецПропозиція
сайт_ТопПродажів
Світловий потік, Lm
900
Ступінь захисту стрічки
IP20
Термін гарантії
3 роки
Тип світлодіодів
COB
Бренд
RISHANG
Кількість світлодіодів
320 шт.м. COB
Ширина
8 mm