Світлодіодна стрічка COB-320-IP20-WW-8-12 RM0834EA-A-L 3000K CRI90
Питання0
Закінчився
Виробник: RISHANG
Модель: SV21336
Артикул: SV21336
Індекс CRI:CRI 90
БухСиноним:COB-320-IP20 RM0834EA-A-L CRI90 (бух.)
ДатаИзмененияКартинок:2024-12-30T14
Колір (світіння):3000K
Гарантія на товар 12 місяців
Опис
Основні переваги стрічки -  320 COB діодів, живлення 12В, світловий потік 900 лм/метр, дуже демократична ціна на цю серію від Rishang. CRI90+
БухСиноним
ДатаИзмененияКартинок
2024-12-30T14
Колір (світіння)
3000K
Напруга живлення, V
12V
Світловий потік, Lm
800
Ступінь захисту стрічки
IP20
Ширина
8 mm