Світлодіодна стрічка COB-320-IP54-WW-8-24 RMP801EC-A 3000K CRI90
Питання0
Закінчився
Виробник: RISHANG
Модель: SV19972
Артикул: SV19972
Індекс CRI:CRI 90
БухСиноним:COB-320-IP54 RMP801EC-A CRI90 (бух.)
ДатаИзмененияКартинок:2024-01-22T14
КоефОдВим:5
Гарантія на товар 12 місяців
Опис
Світлодіодна стрічка 320 COB діодів CRI >90, напилення силікону захищає контакти від вологи та забезпечує ступінь захисту IP54. Завдяки технології вкриття силіконом(силіконовий спрей) ширина стрічки залишається 8мм, що дозволяє використовувати більшу кількість профілів.
БухСиноним
ДатаИзмененияКартинок
2024-01-22T14
КоефОдВим
5
Колір (світіння)
3000K
Напруга живлення, V
24V
Світловий потік, Lm
850
Ступінь захисту стрічки
IP54 epoxy
Ширина
8 mm