Світлодіодна стрічка COB-320-IP54-WW-8-24 RMP801EC-A-L 3000K CRI90
Питання0
Закінчився
Виробник: RISHANG
Модель: SV21080
Артикул: SV21080
Індекс CRI:CRI 90
БухСиноним:COB-320-IP54 RMP801EC-A-L CRI90 (бух.)
ДатаИзмененияКартинок:2024-10-11T15
КоефОдВим:5
Гарантія на товар 12 місяців
Опис
Світлодіодна стрічка 320 COB діодів CRI >90, напилення силікону захищає контакти від вологи та забезпечує ступінь захисту IP54. Завдяки технології вкриття силіконом(силіконовий спрей) ширина стрічки залишається 8мм, що дозволяє використовувати більшу кількість профілів.
Характеристики
Основні характеристики
08
Індекс CRI
CRI 90
БухСиноним
ДатаИзмененияКартинок
2024-10-11T15
КоефОдВим
5
Колір (світіння)
3000K
НайближДатаНадход
НайближКількНадход
400
Напруга живлення, V
24V
Потужність споживання, W
10
сайт_ЗнижкиЗаборонені
Нет
сайт_Новинка
Нет
сайт_СпецПропозиція
сайт_ТопПродажів
Світловий потік, Lm
850
Ступінь захисту стрічки
IP54 epoxy
Термін гарантії
3 роки
Тип світлодіодів
COB
Бренд
RISHANG
Кількість світлодіодів
320 шт.м. COB
Ширина
8 mm