Світлодіодна стрічка COB-480-IP20-NW-10-24 RM0012EC-A-L-T CRI90 6500K
Питання0
Закінчився
Виробник: RISHANG
Модель: SV20292
Артикул: SV20292
Індекс CRI:CRI 90
БухСиноним:COB-480-IP20 RM0812EC-A-L-1 (бух.)
ДатаИзмененияКартинок:2024-03-22T13
КоефОдВим:5
Гарантія на товар 12 місяців
Опис
Якісна COB стрічка з 480 діодами на 1м та потужністю 12Вт/м. Ширина плати 10мм дозволяє зменшити втрати падіння напруги до мінімума і підключення з однієї сторони не впливає на яскравість стрічки. Індекс кольоропередачі CRI>90 дозволяє відтворювати всі кольори майже як природні.
Характеристики
Основні характеристики
23
Індекс CRI
CRI 90
БухСиноним
ДатаИзмененияКартинок
2024-03-22T13
КоефОдВим
5
Колір (світіння)
6500K
Напруга живлення, V
24V
Потужність споживання, W
12
сайт_ЗнижкиЗаборонені
Нет
сайт_Новинка
Нет
сайт_СпецПропозиція
сайт_ТопПродажів
Світловий потік, Lm
Ступінь захисту стрічки
IP20
Термін гарантії
3 роки
Тип світлодіодів
COB
Бренд
RISHANG
Кількість світлодіодів
480 шт.м. COB
Ширина
10 mm