Світлодіодна стрічка COB-600-IP20-NW-8-24 RM0829EC-A-L 4000K CRI90
Питання0
Закінчився
Виробник: RISHANG
Модель: SV20731
Артикул: SV20731
Індекс CRI:CRI 90
БухСиноним:COB-600-IP20 RM0829EC-A-L (бух.)
ДатаИзмененияКартинок:2024-06-26T10
КоефОдВим:5
Гарантія на товар 12 місяців
Опис
Якісна світлодіодна стрічка від Rishang. 600 діодів на 1 метр гарантує рівномірний засвіт будь-якого розсіювача. Можливість відрізу по 1см при 24 вольтах напруги. Потужність 10Вт/м.
Характеристики
Основні характеристики
25
Індекс CRI
CRI 90
БухСиноним
ДатаИзмененияКартинок
2024-06-26T10
КоефОдВим
5
Колір (світіння)
4000K
НайближДатаНадход
НайближКількНадход
Напруга живлення, V
24V
Потужність споживання, W
10
сайт_ЗнижкиЗаборонені
Нет
сайт_Новинка
Нет
сайт_СпецПропозиція
сайт_ТопПродажів
Світловий потік, Lm
Ступінь захисту стрічки
IP20
Термін гарантії
3 роки
Тип світлодіодів
COB
Бренд
RISHANG
Кількість світлодіодів
600 шт.м. COB
Ширина
8 mm