Світлодіодна стрічка COB-720-IP20-NW-10-24 RM0003EC-A-T 4000K
Питання0
Закінчився
Виробник: RISHANG
Модель: SV20493
Артикул: SV20493
Індекс CRI:CRI 90
БухСиноним:COB-720-IP20 RM0003EC-A-T (бух.)
ДатаИзмененияКартинок:2024-04-25T10
КоефОдВим:5
Гарантія на товар 12 місяців
Опис
Світлодіодна стрічка COB з потужністю 20Вт/м та індексом кольоропередачі CRI90 - чудово підходить для основного освітлення будь-якого приміщення. Ця стрічка поєднує всі переваги - суцільний засвіт, індекс кольоропередачі та потужність.
Характеристики
Основні характеристики
03
Індекс CRI
CRI 90
БухСиноним
ДатаИзмененияКартинок
2024-04-25T10
КоефОдВим
5
Колір (світіння)
4000K
Напруга живлення, V
24V
Потужність споживання, W
20
сайт_ЗнижкиЗаборонені
Нет
сайт_Новинка
Нет
сайт_СпецПропозиція
сайт_ТопПродажів
Світловий потік, Lm
Ступінь захисту стрічки
IP20
Термін гарантії
3 роки
Тип світлодіодів
COB
Бренд
RISHANG
Кількість світлодіодів
720 шт.м. COB
Ширина
10 mm