Світлодіодна стрічка COB-720-IP20-NW-10-24 RM0003EC-A-T 5000K
Питання0
Закінчився
Виробник: RISHANG
Модель: SV20494
Артикул: SV20494
Індекс CRI:CRI 90
БухСиноним:COB-720-IP20 RM0003EC-A-T (бух.)
ДатаИзмененияКартинок:2024-04-25T10
КоефОдВим:5
Гарантія на товар 12 місяців
Опис
Світлодіодна стрічка COB з потужністю 20Вт/м та індексом кольоропередачі CRI90 - гарно підходить для основного освітлення будь-якого приміщення. Ця стрічка поєднує всі переваги - суцільний засвіт, індекс кольоропередачі та потужність.
Характеристики
Основні характеристики
03
БухСиноним
ДатаИзмененияКартинок
2024-04-25T10
Колір (світіння)
5000K
Напруга живлення, V
24V
Потужність споживання, W
20
Кількість світлодіодів
720 шт.м. COB
Ширина
10 mm