Світлодіодна стрічка COB-720-IP20-WW-10-24 RM0003EC-A-T 3000K
Питання0
Закінчився
Виробник: RISHANG
Модель: SV20492
Артикул: SV20492
Індекс CRI:CRI 90
БухСиноним:COB-720-IP20 RM0003EC-A-T (бух.)
ДатаИзмененияКартинок:2024-04-25T09
КоефОдВим:5
Гарантія на товар 12 місяців
Опис
Світлодіодна стрічка COB з потужністю 20Вт/м та індексом кольоропередачі CRI90 - гарно підходить для основного освітлення будь-якого приміщення. Ця стрічка поєднує всі переваги - суцільний засвіт, індекс кольоропередачі та потужність.
Характеристики
Основні характеристики
57
БухСиноним
ДатаИзмененияКартинок
2024-04-25T09
Колір (світіння)
3000K
Напруга живлення, V
24V
Потужність споживання, W
20
Кількість світлодіодів
720 шт.м. COB
Ширина
10 mm