1T-VXS50-02 Кабель коаксіальний 75 Ом, компактний, 1.6/5.6 гніздо > 1.6/5.6 гніздо, діаметр- 3.6мм
Питання0
Попереднє замовлення
Модель: 1T-VXS50-02
Гарантія:12 міс
Довжина, м:2
Гарантія на товар 12 місяців
Опис
Професійне виконання та 100% європейські компоненти, використані при виготовленні цих кабелів, гарантують чудові електромеханічні та міцнісні характеристики виробів. Представлені моделі на 75 і 50 Ом з найбільш часто зустрічаються перехідними роз'ємами в практиці сучасних телекомунікацій. Застосовується широкий асортимент еластичних моделей кабелів від субмікронних (ø2,4 мм) до крупногабаритних (ø12 мм).