AVT-600NW3528-12 8mm - Світлодіодна стрічка SMD3528, колір - білий-нейтральний, 120 д/м, 12В
Питання0
Попереднє замовлення
Виробник: AVT(КНР)
Модель: AVT-600NW3528-12
Гарантія:12 міс
Зовнішн. габарити ШxВxГ, мм:8х5
Колір:білий нейтральний
Напруга, В:12
Норма відпустки товару:от 5 м
Опис
AVT-600NW3528-12 8mm - це світлодіодна стрічка виробництва компанії AVT. Дана LED стрічка виготовлена на основі світлодіодів SMD3528 і має 120 д/м, потужність 9.6W на метр. Стрічка відноситься до стрічок декоративного освітлення і її яскравість складає 960-1200 Lm.