AVT-600Y3528-12 - Світлодіодна стрічка SMD3528, колір - жовтий, 120 д/м, 12В, 9,6 Вт / м, 8*5000 мм
Питання0
Попереднє замовлення
Виробник: AVT(КНР)
Модель: AVT-600Y3528-12
Гарантія:12 міс
Зовнішн. габарити ШxВxГ, мм:8х5
Колір:жовтий
Напруга, В:12
Норма відпустки товару:от 5 м