Джерело живлення CC32W500-800CG (DALI) (no side covers)
Питання0
Закінчився
Виробник: KGP
Модель: SV20830
Артикул: SV20830
00:
1 адреса:Супутні товари
1CH 500-800ma:Адреси DALI
2024-04-10T12:22
Гарантія на товар 12 місяців
Опис
Вихідний струм регулюється за допомогою DIP-перемикача - 500, 600, 700, 800 мА.
Макс. потужність - 32W. Тип корпусу - пластик.
Ступінь захисту - IP20. Клас ізоляції - II.
Розмір: 137,60*39,55*25,50 мм.
Характеристики
Основні характеристики
00
1 адреса
Супутні товари
1CH 500-800ma
Адреси DALI
2024-04-10T12
22
ДатаИзмененияКартинок
Елемент керування
Драйвер DALI
КоефОдВим
Напруга живлення, V
220-240VAC
Потужність споживання, W
32
сайт_ЗнижкиЗаборонені
Нет
сайт_Новинка
Нет
сайт_СпецПропозиція
сайт_ТопПродажів
Ступінь захисту
IP20
Термін гарантії
5 років
Тип вихід. навантаження
CC
Бренд
KGP
Тип корпусу
пластик
Відгуки
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Додайте питання, і ми відповімо найближчим часом.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуки покупців
Дивитись усі
Середній рейтинг:
5
Відгуків: 157
Якість товару
Доставка
Ціни
Асортимент
DMYTRO ANTONIUK
Все супер, звʼязалися дуже швидко, все чітко організували, однозначно рекомендую!!!!
Андрій
Дуже ввічливий менеджер. Все прийшло вірно та добре запаковано. Дуже вам дякую!
Олексій
Наталія
Вʼячеслав
Галина
Додати відгук
Критерії оцінювання:
HTML не підтримується!
Ви дивилися
Трековий світильник OLEDIM OT201 10W 4000K чорний