Джерело живлення CC42W700-1050CG2-1 (no side covers)
Питання0
Закінчився
Виробник: KGP
Модель: SV20845
Артикул: SV20845
Вих. напруга (діапазон), V:25 ... 40
Вихідна напруга (max), В:40
Вихідна напруга (min), В:25
Вихідний струм, А:0.2
Гарантія на товар 12 місяців
Опис
Вих.напруга 25...40В, вих.струм 0,20А. Потужність - 42W.
Переваги даного блоку живлення:
  • Компактні габарити, простота встановлення
  • Стабілізація вихідного струму
  • Універсальний вхід змінної напруги
  • Пластиковий корпус
  • Клас захисту IP 20
  • Високі показники ефективності
  • Природне охолодження
Температура експлуатації: -20...+45°C.
Вага:
Розмір: 97.5*44*23 мм.
Кількість блоків в 1 коробці:
Стандарт безпеки EN61347-1:2015,EN61347-2-13:2014/A1:2017, EN62493:2015, AS61347.2.13:2018.
Характеристики
Основні характеристики
40
Вих. напруга (діапазон), V
Вихідна напруга (max), В
40
Вихідна напруга (min), В
25
Вихідний струм, А
0.2
ДатаИзмененияКартинок
2024-04-23T08
КоефОдВим
1
Потужність споживання, W
42
сайт_ЗнижкиЗаборонені
Нет
сайт_Новинка
Нет
сайт_СпецПропозиція
сайт_ТопПродажів
Ступінь захисту
IP20
Супутні товари
Термін гарантії
5 років
Бренд
KGP
Тип корпусу
пластик
Відгуки
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Додайте питання, і ми відповімо найближчим часом.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуки покупців
Дивитись усі
Середній рейтинг:
5
Відгуків: 157
Якість товару
Доставка
Ціни
Асортимент
DMYTRO ANTONIUK
Все супер, звʼязалися дуже швидко, все чітко організували, однозначно рекомендую!!!!
Андрій
Дуже ввічливий менеджер. Все прийшло вірно та добре запаковано. Дуже вам дякую!
Олексій
Наталія
Вʼячеслав
Галина
Додати відгук
Критерії оцінювання:
HTML не підтримується!
Ви дивилися
Трековий світильник OLEDIM OT201 10W 4000K чорний