Джерело живлення JDV-48150DR
Джерело живлення JDV-48150DR
Закінчився
Виробник: Jinbo
Модель: SV21426
Артикул: SV21426
Вихід. напруга, V:48VDC
ДатаИзмененияКартинок:2025-01-20T14
КоефОдВим:1
Гарантія на товар 12 місяців
Джерело живлення JDV-48150DR
Опис
Джерело живлення JINBO JDV-48150DR зі стабілізацією напруги (CV) високої якості від виробника JINBO. Блок живлення 48В, 3.12А застосовується для забезпечення живлення світлодіодного обладнання шляхом перетворення змінної напруги на постійну.
Потужність – 150W.
Матеріал корпусу – пластик.
Стандарт безпеки EN55032 CLASS B.
Розмір: 105*90*58 мм.
Характеристики
Основні характеристики
40
Вихід. напруга, V
48VDC