Джерело живлення SBC-1150350 (PS40-350-IP20 )
Питання0
Закінчився
Виробник: CHINA
Модель: SV8228
Артикул: SV8228
Вих. напруга (діапазон), V:15 ... 115
Вихідна напруга (max), В:115
Вихідна напруга (min), В:15
Вихідний струм, А:0.35
Гарантія на товар 12 місяців
Опис
Вих.напруга 15...115В, вих.струм 0,35А. Потужність - 40W.
Переваги даного блоку живлення:
  • Компактні габарити, простота встановлення
  • Стабілізація вихідного струму
  • Універсальний вхід змінної напруги
  • Металевий корпус
  • Клас захисту IP20
  • Високі показники ефективності
  • Природне охолодження
Температура експлуатації: -25...+50°C.
Вага: 56г.
Розмір: 204*18*21мм.
Кількість блоків в 1 коробці:
Характеристики
Основні характеристики
40
Вих. напруга (діапазон), V
Вихідна напруга (max), В
115
Вихідна напруга (min), В
15
Вихідний струм, А
0.35
ДатаИзмененияКартинок
2024-10-11T14
КоефОдВим
1
Потужність споживання, W
40
сайт_ЗнижкиЗаборонені
Нет
сайт_Новинка
Нет
сайт_СпецПропозиція
сайт_ТопПродажів
Ступінь захисту
IP20
Термін гарантії
2 роки
Бренд
CHINA
Тип корпусу
метал
Відгуки
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Додайте питання, і ми відповімо найближчим часом.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуки покупців
Дивитись усі
Середній рейтинг:
5
Відгуків: 157
Якість товару
5
Доставка
Ціни
Асортимент
DMYTRO ANTONIUK
Все супер, звʼязалися дуже швидко, все чітко організували, однозначно рекомендую!!!!
Андрій
Дуже ввічливий менеджер. Все прийшло вірно та добре запаковано. Дуже вам дякую!
Олексій
Наталія
Вʼячеслав
Галина
Додати відгук
Критерії оцінювання:
HTML не підтримується!
Ви дивилися
Кабель FABER 100 F-CP 04G4 сірий