GS25E05-P1J - Блок живлення 5В в корпусі з вилкою, 25Вт, 4 А, 79*54*33мм, вага 0,21 кг, MeanWell
Питання0
Попереднє замовлення
Виробник: MeanWell (КНР)
Модель: GS25E05-P1J
Гарантія:12 міс
Група/стандарт:негерметичні
Зовнішн. габарити ШxВxГ, мм:75x50x80
Напруга на виході, В:5
Гарантія на товар 12 місяців
Опис
GS25E05-P1J - це блок живлення серії GS25E виробництва MEAN WELL. Основне призначення - живлення електронних пристроїв постійною напругою 5В. Цей блок живлення має захист від короткого замикання, захист від перевантаження та природне охолодження.