LRS-200-12 - Блок живлення в метал. корпусі, 12В, 204 Ватт, 17,0 А, 215х115х30мм, MeanWell
Питання0
Попереднє замовлення
Виробник: MeanWell (КНР)
Модель: LRS-200-12
Гарантія:12 міс
Група/стандарт:негерметичні
Зовнішн. габарити ШxВxГ, мм:220x80x172
Колір:сірий
Гарантія на товар 12 місяців
Опис
LRS-200-12 - це блок живлення виробництва фабрики MEAN WELL, основним завданням якого є живлення світлодіодних ламп, світильників, світлодіодних стрічок постійною напругою 12В. Відрізняється високою надійністю та якістю виконання.