LRS-150-12 - Блок живлення 12 Вольт, 150W, 12.5A, 159*97*30, вага 0,44 кг, IP30, MeanWell (КНР)
Питання0
Попереднє замовлення
Виробник: MeanWell (КНР)
Модель: LRS-150-12
Гарантія:12 міс
Група/стандарт:негерметичні
Зовнішн. габарити ШxВxГ, мм:160х122х36
Корпус:з перфорацією
Гарантія на товар 12 місяців
Опис
LRS-150-12 - це блок живлення виробництва фабрики MEAN WELL, основним завданням якого є живлення світлодіодних ламп, світильників, світлодіодних стрічок постійною напругою 12В.