PSR12V-60W - Блок живлення в герметичному корпусі170-250VАС>12VDC-5A, 60Вт, 180*70*50
Питання0
Попереднє замовлення
Виробник: Led Technologies (КНР)
Модель: PSR12V-60W
Гарантія:12 міс
Група/стандарт:герметичні
Зовнішн. габарити ШxВxГ, мм:18x67x60
Колір:сріблястий
Гарантія на товар 12 місяців
Опис
PSR12V-60W - імпульсний блок живлення постійного напруги 12V, 5A, 60W. Блок живлення має стабілізовану вихідну напругу 12V постійного струму і призначений для живлення світлодіодних LED джерел світла. Дана модель блоку живлення характеризується наявністю захисту від вологи та пилу, яка відповідає стандарту IP67, завдяки чому серія цих блоків живлення може застосовуватися у вологих середовищах, в тому числі і на вулиці, наприклад, для вуличної реклами.