PSR12V-150W - Блок живлення в герметичному корпусі170-250VАС>12VDC-12.5A, 150Вт, 230*140*60
Питання0
Попереднє замовлення
Виробник: Led Technologies (КНР)
Модель: PSR12V-150W
Гарантія:12 міс
Група/стандарт:герметичні
Зовнішн. габарити ШxВxГ, мм:230х230х35
Колір:сріблястий
Гарантія на товар 12 місяців
Опис
PSR12V-150W - імпульсний блок живлення постійного напруги 12V, 12.5A, 150W. Блок живлення має стабілізоване вихідне напруження 12V постійного струму і призначений для живлення світлодіодних LED джерел світла. Дана модель блоку живлення характеризується наявністю захисту від вологи і пилу, яка відповідає стандарту IP67, завдяки чому серія цих блоків живлення може застосовуватися у вологих середовищах, в тому числі і на вулиці, наприклад, для вуличної реклами.