LRS-350-24 - Блок живлення 24 Вольт, 350 Вт, 14,6 А, 215х115х30мм, вага 0,76кг., IP30, MeanWell
Питання0
Попереднє замовлення
Виробник: MeanWell (КНР)
Модель: LRS-350-24
Гарантія:12 міс
Група/стандарт:негерметичні
Зовнішн. габарити ШxВxГ, мм:230x210x65
Колір:сірий
Гарантія на товар 12 місяців
Опис
LRS-350-24 - це блок живлення виробництва фабрики MEAN WELL, основним завданням якого є живлення світлодіодних ламп, світильників, світлодіодних стрічок постійною напругою 24В. Відрізняється високою надійністю та якістю виконання.