LRS-150-24 - Блок живлення 24 Вольт, 150 Вт, 6,25 А, 159 * 97 * 30, вага 0,44 кг, IP30, MeanWell
Питання0
Попереднє замовлення
Виробник: MeanWell (КНР)
Модель: LRS-150-24
Гарантія:12 міс
Група/стандарт:негерметичні
Зовнішн. габарити ШxВxГ, мм:1500х75х26
Корпус:з перфорацією
Гарантія на товар 12 місяців
Опис
LRS-150-24 - це блок живлення виробництва фабрики MEAN WELL, основним завданням якого є живлення світлодіодних ламп, світильників, світлодіодних стрічок постійною напругою 24В. Відрізняється високою надійністю та якістю виконання.