LRS-200-24 - Блок живлення в метал. корпусі, 24В, 211 Ватт, 8,8 А, 215х115х30мм, MeanWell
Питання0
Попереднє замовлення
Виробник: MeanWell (КНР)
Модель: LRS-200-24
Гарантія:12 міс
Група/стандарт:негерметичні
Зовнішн. габарити ШxВxГ, мм:230x210x65
Корпус:з перфорацією
Гарантія на товар 12 місяців
Опис
LRS-200-24 - це якісний блок живлення виробництва фабрики MEAN WELL. Основним призначенням цього БП є живлення світлодіодних LED ламп, світильників, світлодіодних стрічок постійною напругою 12В. Відрізняється цей блок живлення високою надійністю та якістю виконання.