LRS-100-24 - Блок живлення 24 Вольт, 100 Вт, 4,2 А, 129*97*30, вага 0,34 кг, IP30, MeanWell
Питання0
Попереднє замовлення
Виробник: MeanWell (КНР)
Модель: LRS-100-24
Гарантія:12 міс
Група/стандарт:негерметичні
Зовнішн. габарити ШxВxГ, мм:127x90x32
Корпус:з перфорацією
Гарантія на товар 12 місяців
Опис
LRS-100-24 - це блок живлення виробництва фабрики MEAN WELL, основною задачею якого є живлення світлодіодних ламп, світильників, світлодіодних стрічок постійною напругою 24В. Відрізняється високою надійністю та якістю виконання.