LPV-100-24 - Блок живлення 24 Вольт, 100W, 4,2 A, 190 * 52 * 37, вага 0,63 кг, IP67, корпус - пластик
Питання0
Попереднє замовлення
Виробник: MeanWell (КНР)
Модель: LPV-100-24
Гарантія:12 міс
Група/стандарт:герметичні
Ефективність, Лм/Вт:82
Зовнішн. габарити ШxВxГ, мм:190х19х8
Гарантія на товар 12 місяців
Опис
LPV-100-24 - це надійний високоякісний блок живлення фабрики MEAN WELL. Основне призначення - живлення світлодіодних світильників, ламп, світлодіодних стрічок постійною напругою 12В.  Відрізняється довговічністю, безвідмовністю в роботі та бездоганним виконанням. Даний тип БП має захист від короткого замикання, захист від перевантаження та має природне охолодження.