LPV-150-24 - Блок живлення 24 Вольт, 150W, 6.3 A, 191*63*37,5, вага 0,74 кг, IP67, корпус - пластик
Питання0
Попереднє замовлення
Виробник: MeanWell (КНР)
Модель: LPV-150-24
Гарантія:12 міс
Група/стандарт:герметичні
Зовнішн. габарити ШxВxГ, мм:190х19х8
Колір:білий
Гарантія на товар 12 місяців
Опис
LPV-150-24 - це надійний високоякісний блок живлення фабрики MEAN WELL. Основне призначення - живлення світлодіодних світильників, ламп, світлодіодних стрічок постійною напругою 24В. Відрізняється довговічністю, безвідмовністю в роботі та бездоганним виконанням. Даний тип БП має захист від короткого замикання, захист від перевантаження та має природне охолодження.