LPV-100-48 - Блок живлення 48 Вольт, 100W, 2,1 A, 190*52*37, вага 0,63 кг, IP67, корпус - пластик
Питання0
Попереднє замовлення
Виробник: MeanWell (КНР)
Модель: LPV-100-48
Гарантія:12 міс
Група/стандарт:герметичні
Зовнішн. габарити ШxВxГ, мм:190х19х8
Колір:білий
Гарантія на товар 12 місяців
Опис
LPV-100-48 - це надійний високоякісний блок живлення фабрики MEAN WELL. Основне призначення - живлення світлодіодних світильників, ламп, світлодіодних стрічок постійною напругою 12В. Відрізняється довговічністю, безвідмовністю в роботі та бездоганним виконанням. Даний тип БП має захист від короткого замикання, захист від перевантаження і має природне охолодження.