PS24VDC-10A-250W - Блок живлення 110-220VАС>24VDC-10A, 250Вт, 215*113*70, корпус - метал
Питання0
Попереднє замовлення
Виробник: Led Technologies (КНР)
Модель: PS24VDC-10A-250W
Гарантія:12 міс
Група/стандарт:негерметичні
Зовнішн. габарити ШxВxГ, мм:220x80x172
Корпус:з перфорацією
Гарантія на товар 12 місяців
Опис
PS24VDC-10A-250W - є стандартним блоком живлення потужністю 250W, серії Compact, в металевому перфорованому корпусі.
Блок живлення має стабілізовану вихідну напругу 24V постійного струму і призначений для живлення світлодіодних LED джерел світла.