PS24VDC-5A-120W - Блок живлення 110-220VАС> 24V DC-5A, 120Вт, корпус - метал, вага 0.65 кг
Питання0
Попереднє замовлення
Виробник: Led Technologies (КНР)
Модель: PS24VDC-5A-120W
Гарантія:12 міс
Група/стандарт:негерметичні
Зовнішн. габарити ШxВxГ, мм:220x80x172
Корпус:з перфорацією
Гарантія на товар 12 місяців
Опис
PS24VDC-5A-120W - є стандартним блоком живлення на 120W, серії Compact, в металевому перфорованому корпусі.
Блок живлення має стабілізовану вихідну напругу 24V постійного струму і призначений для живлення світлодіодних LED джерел світла.