RPSP12VDC-5A-60W - Герметичний блок живлення у компактному пластиковому корпусі з дод. дротом
Питання0
Попереднє замовлення
Виробник: Led Technologies (КНР)
Модель: RPSP12VDC-5A-60W
Гарантія:12 міс
Група/стандарт:герметичні
Зовнішн. габарити ШxВxГ, мм:160х122х36
Колір:білий
Гарантія на товар 12 місяців
Опис
RPSP12VDC-5A-60W - Пластиковий герметичний блок живлення постійного напруги 12V, 5A, 60W. Блок живлення має стабілізовану вихідну напругу 12V постійного струму і призначений для живлення світлодіодних LED джерел світла.