RPSP12VDC-8.33A-100W - Герметичний блок живлення у компактному пластиковому корпусі з дод.проводом
Питання0
Попереднє замовлення
Виробник: Led Technologies (КНР)
Модель: RPSP12VDC-8.33A-100W
Гарантія:12 міс
Група/стандарт:герметичні
Зовнішн. габарити ШxВxГ, мм:190х19х8
Колір:білий
Гарантія на товар 12 місяців
Опис
RPSP12VDC-8.33A-100W - Пластиковий герметичний блок живлення постійного напруги 12V, 8.33A, 100W. Блок живлення має стабілізовану вихідну напругу 12V постійного струму і призначений для живлення світлодіодних LED джерел світла.