Джерело живлення CC6W700A23
Джерело живлення CC6W700A23
Распродано
Производитель: KGP
Модель: SV21284
Артикул: SV21284
Вих. напруга (діапазон), V:5 ... 12
Вихідна напруга (max), В:9
Вихідна напруга (min), В:5
Гарантия на товар 12 месяцев
Джерело живлення CC6W700A23
Описание
Вих.напруга 3,5...6,3В, вих.струм 700мА. Потужність - 11W.
Розмір 38,25*27*21мм.