Джерело живлення LC40W200-350
Джерело живлення LC40W200-350
Распродано
Производитель: KGP
Модель: SV21285
Артикул: SV21285
Вих. напруга (діапазон), V:65 ... 100
Вихідна напруга (max), В:110
Вихідна напруга (min), В:75
Вихідний струм, А:0.35
Гарантия на товар 12 месяцев
Джерело живлення LC40W200-350
Описание
Вих.напруга 75...110В, вих.струм 350мА. Потужність - 47W.
Розмір 218,33*30*21мм.