H3A1.50BK - Термоусаживаемая трубка с клеевым подслоем 3:1 (полиолефин)
Все о товаре
Описание
Спецификация
Характеристики
Отзывы 0
Вопросы0
Рекомендуем
Предзаказ
Производитель: Techflex (США)
Модель: H3A1.50BK
Гарантия:12 мес
Группа/стандарт:Shrinkflex 3:1 Dual Wall Adhesive
Длина, м:1.2
Единица измерения:шт
Описание
Спецификация
Nominal
Size
Product
Part #
Unshrunk Diameter Shrunk
Diameter
Put-Ups/4' Pcs. Available
Colors
Lbs/
10 Pcs.
Bulk Box Shop Box
1/8"
3/16"
1/4"
3/8"
3/4"
1"
2"
H3A0.13
H3A0.19
H3A0.25
H3A0.38
H3A0.50
H3A0.75
H3A1.00
H3A2.00
3.0mm
4.8mm
6.0mm
9.0mm
12.0mm
19.0mm
24.0mm
50.0mm
1.0mm
1.5mm
2.0mm
3.0mm
4.0mm
6.0mm
8.0mm
17.0mm
250
BK, RD, CL, WH
BK, RD, CL, WH
0.25
Physical Properties Electric
Recommended Cutting Scissor Dielectric Strength (ASTM D-876; V/Mil) 500
Colors 4 Volume Resistivity (ASTM D-876; ohm-cm) 1.0x1014
Tensile Strength PSI (ASTM D-638) 1,500 Operating Temperatures
Elongation % (ASTM D-638) 200 Minimum Continuous -67°F/-55°C
Deformation % (MIL-DTL-23053) Max. 50 Maximum Continuous (MIL-I-23053) 257°F/125°C
Secant Modulus PSI (MIL-DTL-23053 25,000 Shrinks 194°F/90°C