Світлодіодна стрічка COB-600-IP20-WW-8-24 RM0829EC-A-L 3000K CRI90
Вопросы0
Распродано
Производитель: RISHANG
Модель: SV21307
Артикул: SV21307
Індекс CRI:CRI 90
БухСиноним:COB-600-IP20 RM0829EC-A-L (бух.)
ДатаИзмененияКартинок:2025-02-12T15
КоефОдВим:5
Гарантия на товар 12 месяцев
Описание
Якісна світлодіодна стрічка від Rishang. 600 діодів на 1 метр гарантує рівномірний засвіт будь-якого розсіювача. Можливість відрізу по 1см при 24 вольтах напруги. Потужність 10Вт/м.
Характеристики
Основные характеристики
08
Індекс CRI
CRI 90
БухСиноним
ДатаИзмененияКартинок
2025-02-12T15
КоефОдВим
5
Колір (світіння)
3000K
НайближДатаНадход
НайближКількНадход
Напруга живлення, V
24V
Потужність споживання, W
10
сайт_Новинка
Да
Світловий потік, Lm
Ступінь захисту стрічки
IP20
Термін гарантії
3 роки
Тип світлодіодів
COB
Бренд
RISHANG
Кількість світлодіодів
600 шт.м. COB
Ширина
8 mm