Світлодіодна стрічка 2835-84-IP68-WW-14-48 RJAD84TJ-A e-pcb 3000К (30м бобіна)
Питання0
Закінчився
Виробник: RISHANG
Модель: SV21407
Артикул: SV21407
Індекс CRI:CRI 80
БухСиноним:2835-84-IP68 RJAD84TJ-A (бух.)
ДатаИзмененияКартинок:2024-12-24T11
Колір (світіння):3000K
Гарантія на товар 12 місяців
Опис
Світлодіодна стрічка від Rishang 48В, в силіконі IP68 яку можна підключати однією довжиною 30м, та підключати живлення з однієї сторони. Дуже добре підходить при монтажах на фасади, де потрібно підсвітити великі довжини без необхідності втрачати багато часу на монтажні роботи.
Характеристики
Основні характеристики
37
Індекс CRI
CRI 80
БухСиноним
2835-84-IP68 RJAD84TJ-A (бух.)
ДатаИзмененияКартинок
2024-12-24T11
Колір (світіння)
3000K
НайближДатаНадход
НайближКількНадход
480
Напруга живлення, V
48V
Потужність споживання, W
6
сайт_ЗнижкиЗаборонені
Нет
сайт_Новинка
Нет
сайт_СпецПропозиція
сайт_ТопПродажів
Світловий потік, Lm
608
Ступінь захисту стрічки
IP68
Термін гарантії
3 роки
Тип світлодіодів
Бренд
RISHANG
Кількість світлодіодів
84 шт.\м.
Ширина
14 mm