Світлодіодна стрічка COB-480-IP20-WW-10-24 RM0012EC-A-L-T 2700K CRI90
Питання0
Закінчився
Виробник: RISHANG
Модель: SV20293
Артикул: SV20293
Індекс CRI:CRI 90
БухСиноним:COB-480-IP20 RM0812EC-A-L-1 (бух.)
ДатаИзмененияКартинок:2024-03-22T13
КоефОдВим:5
Гарантія на товар 12 місяців
Опис
Якісна COB стрічка з 480 діодами на 1м та потужністю 12Вт/м. Ширина плати 10мм дозволяє зменшити втрати падіння напруги до мінімума і підключення з однієї сторони не впливає на яскравість стрічки. Індекс кольоропередачі CRI>90 дозволяє відтворювати всі кольори майже як природні.
Характеристики
Основні характеристики
28
БухСиноним
ДатаИзмененияКартинок
2024-03-22T13
Колір (світіння)
2700K
Напруга живлення, V
24V
Кількість світлодіодів
480 шт.м. COB
Ширина
10 mm