Джерело живлення JDV-12100DR
Джерело живлення JDV-12100DR
Закінчився
Виробник: Jinbo
Модель: SV21098
Артикул: SV21098
Вихід. напруга, V:12VDC
Вихідний струм, А:8.33
ДатаИзмененияКартинок:2024-06-17T14
КоефОдВим:1
Гарантія на товар 12 місяців
Джерело живлення JDV-12100DR
Опис
Джерело живлення JDV-12100DR зі стабілізацією по напрузі (CV) високої якості від виробника JINBO. Блок живлення 12В, 8.33А застосовується для забезпечення живлення світлодіодного обладнання шляхом перетворення змінної напруги на постійну.
Потужність - 100W. Матеріал корпусу - пластик, на DIN рейку.
Переваги даного блоку живлення:
  • Компактний розмір, простота встановлення
  • Висока ефективність роботи
  • Широкий діапазон вхідної напруги (100-250V)
  • IP33
  • Захист від перевантаження/короткого замикання
  • Пластиковий корпус
  • Низьке енергоспоживання у режимі очікування
Температура експлуатації: -30...+65°C.
Вага: 235г.
Розмір: 70*90*58 мм.
Кількість блоків в 1 коробці:
Стандарт безпеки EN55032 CLASS B.
Характеристики
Основні характеристики
13
Вихід. напруга, V
12VDC