PSP12VDC-3A-36W - Блок живлення у пластиковому корпусі з дод. дротом зі штекером 100-240VАС
Питання0
Попереднє замовлення
Виробник: Led Technologies (КНР)
Модель: PSP12VDC-3A-36W
Гарантія:12 міс
Зовнішн. габарити ШxВxГ, мм:58х130
Колір:чорний
Корпус:пластик
Опис
PSP12VDC-3A-36W - компактний блок живлення постійного напруги 12V, 3A, 36W. Блок живлення має стабілізовану вихідну напругу 12V постійного струму і призначений для живлення світлодіодних LED джерел світла. Дана модель блоку живлення характеризується тим, що він поміщений у пластиковий корпус чорного кольору і має з одного боку короткий кабель з роз'ємом для підключення живлення.