PSP12VDC-5A-60W - Блок живлення у пластиковому корпусі з дод. дротом зі штекером 100-240VАС
Питання0
Попереднє замовлення
Виробник: Led Technologies (КНР)
Модель: PSP12VDC-5A-60W
Гарантія:12 міс
Зовнішн. габарити ШxВxГ, мм:113х71х20
Колір:чорний
Корпус:пластик
Опис
PSP12VDC-5A-60W - компактний блок живлення постійного напруги 12V, 5A, 60W. Блок живлення має стабілізовану вихідну напругу 12V постійного струму і призначений для живлення світлодіодних LED джерел світла. Дана модель блоку живлення характеризується тим, що він поміщений в пластиковий корпус чорного кольору і має з одного боку короткий кабель з роз'ємом для підключення живлення.