DC/DC перетворювач-димер SRP-2309-MT-48CCT (DALI DT8I)
Вопросы0
Распродано
Производитель: SUNRICHER
Модель: SV19090
Артикул: SV19090
00:
1 адреса:ДатаИзмененияКартинок
1CH 100-700ma:Адреси DALI
2024-09-16T00:00
Елемент керування:Димер/Контролер DALI
Гарантия на товар 12 месяцев
Описание
DC/DC перетворювач-димер SRP-2309-MT-48CCT (DALI DT8I) - 1-канальний перетворювач-димер.
Напруга: 48В.
Робоча температура: -20℃ ~ +45С.
Розмір 125*14.2*10мм.
Характеристики
Основные характеристики
00
1 адреса
ДатаИзмененияКартинок
1CH 100-700ma
Адреси DALI
2024-09-16T00
Елемент керування
КоефОдВим
Максимальний струм на канал, А/кан.
Напруга живлення, V
48V